PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ

Metody prodlužování vlasů, které používáme:


Vlasové pásky

(Hair Talk, Tape In, Pu Extension, Quikkies)

Prodlužování vlasů vlasovými páskami je v poslední době jednou z nejoblíbenějších metod.

S Vlasovými pásky vám nehrozí žádné pramínkování vlasů. Perfektně splynou s vašimi vlasy a vypadají naprosto přirozeně. Vlasové pásky jsou nejšetrnější metodou prodlužování vlasů. Při správném postupu aplikace i reaplikace nehrozí vašim vlasům žádné poškození.

Aplikace probíhá velmi rychle a šetrně k vlasům samotným. Spočívá ve sloupnutí krycího papírku a následného přilepení na vlastní vlasy. Vlasy můžete mít prodloužené během 30–60 minut, záleží na množství pásek.


Keratin

Kreatin patří k nejpoužívanější metodě prodlužování vlasů.

Aplikace probíhá za tepla, kdy se keratinová hmota zahřeje na teplotu cca 80 °C. Vlasové prameny jsou následně působením tepla spojeny s prameny Vašich vlasů a dochází k vytvoření nenápadného spoje. Teplota potřebná pro vytvoření spojů, není pro Vaše vlasy nebezpečná.

Za pomocí keratinových kleštiček jsou vytvořeny velmi jemné a téměř nepoznatelné spoje. Pokud je tato metoda prováděna správně, není možnost, aby jakkoli narušila Vaše vlasy.

Po 2–3 měsících je nutností spoje posunout a opět obnovit.


Ring

(MICROTUBES, Easy Ring, Flasch Point a Kroužkování vlasů)

Toto prodlužování vlasů je založeno na principu kovového kroužku, který se navlékne na pramínek vlastních vlasů a za pomoci kleští se zmáčkne kolem přidaného pramínku a vlastních vlasů. Sundání probíhá roztažením kroužku.

Přibližně po 3 měsících  je potřeba posunout kroužky zpět blíže k pokožce hlavy.